• Home
  • /
  • Reklama na investbaba.pl

Dotrzyj do setek potencjalnych klientów!

Na portalu investbaba.pl możesz dotrzeć do setek nowych potencjalnych klientów dzięki kampanii reklamowej w naszym serwisie. Reklama banerowa wyświetlająca się w stałych miejscach na naszym portalu pozwoli twojemu biznesowi lub usłudze dotrzeć do jeszcze większego grona klientów swoim ogłoszeniem, ofertą lub stroną internetową.

Wszystko dla twoich potrzeb!

Kampania na investbaba.pl są dostosowane do indywidualnych potrzeb twojego biznesu zarówno pod względem wielkości oraz budżetu. Każdą kampanię analizujemy indywidualnie pod kątem zasięgu oraz konwersji dzięki czemu twoja reklama dotrze do jak najbardziej sfokusowanej grupy odbiorców.

To twój potencjał!

Setki klientów odwiedzających portal investbaba.pl szukających wyjątkowych i unikalnych usług w swojej okolicy na terenie całej Polski mogą dostrzec właśnie twój biznes oraz usługi jeszcze wyraźniej a co za tym idzie skorzystać po raz pierwszy z właśnie twoich usług!

Formaty reklam.

Wszystkie kampanie reklamowe planujemy indywidualnie z klientem tak aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Na naszym portalu możesz skorzystać zarówno z kampanii bannerowej określonej czasowo o różnych formatach wyświetlanych reklam na naszym portalu w wybranych kategoriach lub też skorzystać z kampanii Premium która pozwoli na dotarcie do wszystkich odwiedzających portal investbaba.pl.

Jak zamówić kampanię reklamową?

Wystarczy do nas napisać na info[at]investbaba.pl wiadomość email wpisując w tytule “Reklama na investbaba.pl“. W treści wiadomości można wpisać przewidziany budżet na kampanię oraz czego oczekujemy od kampanii. Nasz zespół postara się przygotować jak najlepszą ofertę reklamową dla twojego biznesu!

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar