Podziel się ze znajomymi!

Mamą być… Mama to SUPERBOHATERKA!

Najpiękniejsza a zarazem najtrudniejsza rola na świecie. Każda kobieta dowiadując się, że spodziewa się dziecka, ma w głowie galopującą gonitwę myśli.

Najpiękniejsza a zarazem najtrudniejsza rola na świecie. Każda kobieta dowiadując się, że spodziewa się dziecka, ma w głowie galopującą gonitwę myśli. Najbardziej nurtującym jest pytanie – „Czy będę dobrą mamą?” I myślę, że można założyć się o każde pieniądze, że to pytanie zadaje sobie, większość ciężarnych kobiet. A jaka jest odpowiedź? Bardzo prosta.

Dla swojego dziecka, jego mama będzie najlepsza na świecie. I do tego aby tak się stało wystarczy „tylko” albo „aż” ogrom miłości. Dziecko, szczególnie w pierwszych latach swojego życia, spędza mnóstwo czasu ze swoją mamą. I naturalnie to ona jest mu najbliższą osobą. Wiadomo, że w tych wspólnych chwilach, zdarzają się różne momenty. Są te radosne, ale także i te trudne. Nie raz niejedna mama ma wszystkiego dość i przestaje dostrzegać najmniejszy sens w tym co robi. I to właśnie w takich chwilach dziecko jest w stanie Ci uświadomić, że mama nie powinna myśleć w ten sposób. Pokazuje to swoim uśmiechem, przytuleniem, czułym słowem.

Dziecko potrafi wynagrodzić każdy trud. Nie daj sobie wmówić, że jako mama nie masz prawa być zmęczona czy nie możesz mieć gorszego dnia, bo we wszystkich „mądrych” książkach piszą, że tak nie wypada. Takie momenty nie sprawiają, że jesteś zła mamą. Instynkt, który masz w sobie, na pewno będzie Twoim dobrym doradcą. Wsłuchaj się w niego. Współpracuj z nim. I przede wszystkim każdego dnia pokazuj swojemu dziecku ogrom miłości, którą do niego czujesz. Wtedy możesz być pewna tytułu „najlepszej mamy na świecie.” A najlepszą nagrodą w macierzyństwie, są słowa „kocham Cię” usłyszane z ust własnego dziecka.

HaBe.

Portal investbaba.pl to pierwsza w Polsce strona, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły dodawać ogłoszenia swoich firm oraz usług, poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 0 Średnia ocen: 0]

About Author

Portal investbaba.pl to pierwsza w Polsce strona, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły dodawać ogłoszenia swoich firm oraz usług, poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar