Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda

Jak być piękną i zdrową kobietą? Czasami domowe sposoby nie wystarczą. Sprawdź najciekawsze ogłoszenia salonów urody, usług kosmetycznych, które sprawią że będziesz piękna!

Manicure & Pedicure Warszawa-Zacisze

USŁUGA
Studio stylizacji paznokci zaprasza na Manicure + hybryda “pod same skórki” Manicure + hybryda z nadbudową Pedicure + hybryda Przedłużanie paznokci metodą żelową. Salon mieści …
Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
60,00 ZŁ
3 miesięcy temu
88

Zabiegi podologiczne/pedicure

USŁUGA
Gabinet podologiczny PodoPasja zaprasza na zabiegi. W ofercie: -pedicure kosmetyczny -pedicure podologiczny -usuwanie odcisków i modzeli -oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo i ich terapia -rekonstrukcja paznokci …
Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 3 Średnia ocen: 4,3]
130,00 ZŁ
3 miesięcy temu
180

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar