Ta pozycja nie jest dostępna. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Usługi i Firmy, Cała Polska
Jesteś tutaj: Strona główna Usługi i Firmy E-podpis. Sprzedaż i aktywacja z dojazdem do klienta
 

E-podpis. Sprzedaż i aktywacja z dojazdem do klienta

SPRZEDAŻUSŁUGA
Dodany 9 sierpnia 2022
|
Wyświetlenia: 55
|
ID ogłoszenia: 4504
Podziel się ze znajomymi!

Coraz więcej osób ma problem z tym, że podczas załatwienia sprawy przez Internet wymagane jest posiadanie podpisu elektronicznego. Wykorzystywany jest on m.in. do:
do składania e-deklaracji
komunikacji z ZUS, US
składania wniosków sądowych w eKRS tj. o rejestrację spółki, zmianę danych
podpisywania sprawozdań finansowych
składania wszelkiego rodzaju innych pism i wniosków np. o dotację

Podpis elektroniczny ma taką samą moc prawną jak ten złożony własnoręcznie.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży, rejestracji i aktywacji kwalifikowanych podpisów elektronicznych CERTUM.

ŚWIADCZYMY USŁUGI PROFESJONALNE – DOJAZD DO KLIENTA
Załatwianie spraw urzędowych z e-podpisem jest łatwiejsze i wygodniejsze – zdecyduj się na jego założenie już dzisiaj!
Oferujemy swoją pomoc w kompleksowym dopełnieniu formalności!
Nasi Klienci mają do wyboru trzy pakiety usług:
I – Pakiet turbo ekspres wraz z zestawem certum mini 2 lata w cenie 567 zł brutto – zestaw do podpisu kwalifikowanego wraz z czytnikiem kart, kartą kryptograficzną i oprogramowaniem.
II – Pakiet turbo ekspres wraz z zestawem SimplySign 2 lata w cenie 677,70 zł brutto – zestaw do mobilnego podpisu kwalifikowanego z możliwością korzystania na urządzeniach mobilnych tj telefon, komputer.
III – Pakiet turbo ekspres paperless wraz z zestawem centrum mini 3 lata w cena 690 zł brutto – zestaw do podpisu kwalifikowanego wraz z czytnikiem kart, kartą kryptograficzną i oprogramowaniem.
Chcesz być bardziej przyjazny i innowacyjny dla klientów? Chcesz podnosić wydajność operacyjną? Chcesz być bardziej efektywny kosztowo? Chcesz lepiej zarządzać ryzykiem operacyjnym?
Skorzystaj z nowej innowacyjnej procedury, jaką jest PaperLess, czyli eliminacja tradycyjnego, papierowego obiegu dokumentów na rzecz bardziej bezpiecznych ich cyfrowych wersji.
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: 22 205 08 70

Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
Cena: 1,00 ZŁ

Telefon: 222050870 pokaż
Lokalizacja: Cała Polska

Ostatnio dodane ogłoszenia

 • Zgłoszenie spółki do CRBR pomoc! Uniknij odmowy w banku!

  OFERTAUSŁUGA
  Podziel się ze znajomymi!
  Bank odmówił założenia konta z powodu braku zgłoszenia podmiotu do CRBR? Przedsięiorco! Pamiętaj, że to Twój obowiązek! Za niedopełnienie obowiązku zgłoszenia spółki do CRBR grożą wysokie kary: ▶ finansowe (nawet do miliona złotych!) ▶ ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności ▶ brak możliwości założenia konta w banku z powodu braku wpisu …
  Ta oferta została oceniona na
  [Wszystkie oceny: 3 Średnia ocen: 5]
  Cena: 1,00 ZŁ
 • Zakładanie spółek dla obcokrajowców – kompleksowa pomoc.

  OFERTAUSŁUGA
  Podziel się ze znajomymi!
  Dzięki Nam cały proces rejestracyjny spółki przebiegnie szybko i bez żadnych problemów. Nasze usługi skierowane są do podmiotów z Polski oraz obcokrajowców. Oferujemy pomoc w rejestracji: 1. spółki komandytowej 2. spółki z oo komandytowej 3. spółki z oo W imieniu naszych klientów dopełniamy wszelkich formalności ograniczając ich udział w procesie …
  Ta oferta została oceniona na
  [Wszystkie oceny: 0 Średnia ocen: 0]
  Cena: 99999,00 ZŁ
 • Adres do e-Doręczeń – założenie i aktywacja. Obowiązek przedsiębiorczyń.

  OFERTAUSŁUGA
  Podziel się ze znajomymi!
  Nowy obowiązek przedsiębiorców – dopełnij go już teraz!! Zaktualizuj informacje w zakresie adresu do e-doręczeń. Oferujemy pomoc – przeprowadzimy procedurę aktualizacji danych! Czym jest adres do e-doręczeń? Adres do e-Doręczeń jest ciągiem znaków przeznaczonym do realizacji usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego, który umożliwi otrzymywanie i wysyłanie korespondencji drogą elektroniczną (Uwaga! To …
  Ta oferta została oceniona na
  [Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
  Cena: 999999,00 ZŁ
 • ▶ Rejestracja spółki z o.o. w S24 w PROMOCYJNEJ CENIE – 650 zł netto! ◀

  OFERTAOFERTA SPECJALNAUSŁUGA
  Podziel się ze znajomymi!
  ▶ Załóż spółkę z o.o. w S24 w PROMOCYJNEJ CENIE – 650 zł netto! ◀ Rejestracja działalności nie musi być czasochłonna i skomplikowana, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy znacznie ułatwią ten proces! Oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji spółki z o.o.! Nasza oferta obejmuje: ↪ doradztwo w zakresie wyboru kodów PKD …
  Ta oferta została oceniona na
  [Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
  Cena: 650,00 ZŁ
 • Rejestracja prostej spółki akcyjnej. Prosta spółka akcyjna TANIO 950 zł!

  OFERTAUSŁUGA
  Podziel się ze znajomymi!
  Planujesz założyć spółkę, ale nie wiesz czy podołasz wszystkim formalnościom? Pomożemy! Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu rejestracji spółki. Dzięki nam cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo! JUŻ TERAZ! Oferujemy kompleksową rejestrację PROSTEJ SPÓŁKI AKCYJNEJ w 24H już od 950 zł! Nasza oferta obejmuje: – konsultacje, które mają …
  Ta oferta została oceniona na
  [Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
  Cena: 950,00 ZŁ
 • Załóż spółkę za 750 zł, zyskaj BON na 200 zł na nasze usługi!

  OFERTAOFERTA SPECJALNAUSŁUGA
  Podziel się ze znajomymi!
  Załóż z nami spółkę z o.o. za JEDYNE 750 zł i zyskaj BON NA 200 ZŁ na nasze usługi! Rejestracja spółki z o.o. może okazać się długą i skomplikowaną procedurą, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu spółki z o.o.: ✔ profesjonalne doradztwo, ✔ sporządzenie niezbędnych …
  Ta oferta została oceniona na
  [Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
  Cena: 750,00 ZŁ

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar