Podziel się ze znajomymi!

Babka Biznesowa!

Mam pomysł na biznes, mam możliwości, ale nie mam odwagi.

Pewnie nie jedna kobieta tak pomyślała i odłożyła swoje marzenia na potem albo nawet i na nigdy. Tylko dlatego, że zabrakło Jej wiary, w swoje możliwości, w swój sukces w samą siebie. Dlaczego już na samym starcie skazujesz się na porażkę? Zakładasz, że nie podołasz? Spójrz ile kobiet każdego dnia pokazuje, że świetnie sobie radzi prowadząc swoje biznesy. Ile z nich zaczynało nieśmiało, małymi kroczkami a teraz są prawdziwymi „Lwicami sukcesu.”

Wiele z nich oprócz prowadzenia firm, spełnia się w roli mamy. I każdego dnia pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. A czy wiesz, że wszystkie z tych kobiet mają na swoim koncie jakąś porażkę? Tak, szczególnie w biznesie, to nic nadzwyczajnego. Najważniejsze, to przekuć ją w zwycięstwo. Pamiętaj, że nikt w Ciebie tak nie uwierzy, jak Ty sama. Masz plan na biznes? Miej też odwagę do realizacji swoich marzeń. Nie odkładaj ich na później. „Sukces jest kobietą.”

HaBe.

Portal investbaba.pl to pierwsza w Polsce strona, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły dodawać ogłoszenia swoich firm oraz usług, poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]

About Author

Portal investbaba.pl to pierwsza w Polsce strona, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły dodawać ogłoszenia swoich firm oraz usług, poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar