• Home
  • /
  • O INVESTBABA.pl

Poznaj portal investbaba.pl dla przedsiębiorczych kobiet!

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

  • Zawsze marzyłaś o swojej marce produkującej ubranka dla dzieci, ale nie masz talentu do szycia? Tu z pewnością znajdziesz krawcową z Twojej okolicy.
  • Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci logo? Na investbaba.pl z pewnością znajdziesz graficzkę, która zaprojektuje logo Twoich marzeń.
  • Prowadzisz szkołę językową i szukasz fajnej lektorki? Nic prostszego. Na InvestBaba znajdziesz lektorkę z Twojego miasta.
  • A może masz tyle obowiązków, że chętnie część z nich scedujesz na drugą osobę? Tutaj z pewnością znajdziesz wirtualną asystentkę.
  • Prawniczki, artystki, graficzki, dietetyczki wszystkie siebie nawzajem potrzebujemy. Wspierajmy więc swoje działania i dodawajmy sobie siły. W końcu … kobieta jest siłą.

Jak to działa? Intuicyjnie, dziecinnie prosto i od razu.

Zaloguj się do portalu i dodaj swój profil. Określ zakres swoich usług. Dodaj lokalizację oraz swoją ofertę. Teraz inne użytkowniczki będą mogły odwiedzić Twój profil i nawiązać z Tobą współpracę. Koniecznie dodaj zdjęcie i napisz kilka słów o sobie. Niech twoje portfolio przekona do siebie potencjalne klientki.

Kto szuka nie błądzi, czyli jak szukać w InvestBaba?

Szukaj po hasłach kluczowych. Wpisz w lupce słowo, które Cię interesuje. Dzięki opcji lokalizacji możesz wyszukać firmy i osoby z Twojej okolicy. Jeśli chcesz nawiązać współpracę z animatorką koniecznie zaznacz lokalizację, ale jeśli Twoim obiektem poszukiwań jest prawniczka, która może udzielić Ci wsparcia on-line, nie musisz zaznaczać konkretnego regionu.

To jak? Dołączasz do nas?

Dołącz do investbaba.pl!

Ogłaszaj swój lokalny biznes i dotrzyj do nowych klientów!
Szukasz usługi lub towaru? Sprawdź ogłoszenia w swojej okolicy!
Pokaż swoje usługi i rozwiń swój biznes jeszcze bardziej!
Modyfikuj swoje ogłoszenia w dowolnym momencie kiedy tylko tego potrzebujesz!

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar