Edukacja

Edukacja

Edukacja to bardzo ważna rzecz w naszym życiu. W końcu uczymy się całe życie! Jeśli szukasz szkoły językowej, dodatkowych kursów uzupełniający lub korepetycji zobacz najnowsze ogłoszenia w kategorii Edukacja!
Jesteś tutaj: Strona główna Edukacja

Szkoła języków obcych – Angielski/Hiszpański/Francuski

KURSYOFERTAOFERTA SPECJALNA
Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Primus School to szkoła języków obcych, która znajduje się w samym centrum Marek. Na rynku istniejemy od 5 lat …
Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 0 Średnia ocen: 0]
599,99 ZŁ
6 miesięcy temu
178

Hiszpański, zajęcia z profesjonalnym lektorem

KURSYOFERTA
Hola! Chcesz w końcu mówić po hiszpańsku, utrwalić swoją wiedzę do sprawdzianu,matury czy może lepiej poznać kulturę Hiszpanii oraz Ameryki Południowej? Jestem absolwentką Iberystyki na …
Ta oferta została oceniona na
[Wszystkie oceny: 1 Średnia ocen: 5]
70,00 ZŁ
6 miesięcy temu
143

investbaba.pl to pierwszy w Polsce portal, który powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem, nawiązać nowe współprace, pozyskać inwestorów czy podwykonawców.

Chcemy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będziecie wstydziły zapytać się o radę i gdzie Wasze marzenia będą miały szansę na realizację. Niech nasz portal investbaba.pl pomaga Wam odnaleźć inne, ambitne dusze.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar